Op 11 juli vindt de 11 juliviering plaats, waarop het Feest van de Vlaamse gemeenschap wordt gevierd. Deze viering vindt elk jaar op dezelfde datum plaats en staat in het teken van Vlaamse trots en cultuur.
11 juliviering in 2026
Dit jaar vindt de 11 juliviering plaats in het park van Sint-Anna in de Processiestraat. Het academische gedeelte start om 19.30 uur met een verwelkoming en de bekendmaking van de laureaat cultuurprijs. Dorpsdichter Nele Bruynooghe zal ook aanwezig zijn. Om 20.30 uur volgt een liveoptreden van Luide Liedjes met Loes Van den Heuvel en de hommageband.
Download de affiche 2026 (235.86 KB) "pdf"
Guldensporenviering
Cultuur met Pit organiseert in aanloop van de 11 juliviering de Guldensporenviering. Deze vindt plaats op woensdag 8 juli 2026.
Cultuur met Pit! is een onafhankelijke culturele vereniging met als doel de culturele uitstraling en het Vlaamse karakter te beschermen en te bevorderen voornamelijk in Mazenzele en Opwijk.