Wekelijkse vrijdagmarkt
Op vrijdag kan je in het centrum van Opwijk gezellig inkopen doen op de wekelijkse markt. Welkom van 8 tot 13 uur.
Op de vrijdagmarkt kan je terecht voor:
- dagverse producten zoals brood en banket, charcuterie, groenten en fruit, kip aan ’t spit, mattentaarten en droog gebak, olijven, tapas, noten, gedroogd fruit, snoepgoed, chocolade, vis en wafels
- groenteplanten en kruiden
- hamburgers
- kunstbloemen
- lederwaren en accessoires
- textiel: bovenkleding voor dames en heren, ondergoed, nachtkleding, kousen, sjaals
- papierwaren
- verse bloemen en planten
Locatie
Marktstraat, Kerkstraat en Singel.
Wekelijkse markt op vrijdag 26 juni: verplaatst door de kermis en einduur vervroegd door de hitte
Opgelet: op vrijdag 26 juni 2026 is de markt verplaatst omwille van de zomerkermis in Opwijk-Centrum. Door de voorspelde hitte wordt de wekelijkse markt uitzonderlijk ingekort en afgesloten om 11 uur (i.p.v. 13 uur). Deze maatregel wordt genomen om de gezondheid en het welzijn van marktkramers, bezoekers en medewerkers te beschermen.
Een warme oproep aan onze marktbezoekers om verse inkopen te doen en nog wat luchtige kledij te scoren voor de zwoele zomerkermis.
Alle info: www.opwijk.be/markt-kermis
Parkeermogelijkheden
- Hof ten Hemelrijk
- Marktstraat
- Borchtsite
Prijs
- Basistarief: 0 EUR